Innowacje 2015

dodano: Piątek, 06/03/2015 12:19


Zapraszamy do udziału w 9 edycji Rankingu Innowacje

W tym roku odbędzie się 9 edycja Rankingu "Innowacje", który organizuje Kurier Poranny oraz Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych NOT w Białymstoku pod hasłem "Od innowacji do miejsc pracy".

Oceniane będą innowacje produktowe, technologiczne i marketingowe, wprowadzone w podlaskich przedsiębiorstwach w ubiegłym roku. 
Do udziału zapraszamy mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa.
Nagrody zostaną przyznane w kategoriach 'produkcja' oraz 'usługi '. 
Ponownie zostanie wręczona nagroda w kategorii "Młodzi Dynamiczni" - nagrodzone zostanie przedsiębiorstwo, które działa na rynku nie dłużej niż 3 lata, ma największą dynamikę przychodów oraz największy udział przychodów w eksporcie i w swojej ofercie posiada innowacyjny produkt lub usługę. 

Warunkiem udziału w rankingu jest przesłanie do redakcji Kuriera Porannego załączonej ankiety. Ankieta jest również dostępna na stronie Kuriera Porannego w zakładce 'Strefa Biznesu'.
Tegoroczne osiągnięcia przedsiębiorstw oceniać będzie kapituła, w której skład wchodzą przedstawiciele Kuriera Porannego, Rady FSNT NOT w Białymstoku, Białostockiego Parku Naukowo - Technologicznego oraz Instytutu Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej Sp. z o.o.

Termin składania ankiet upływa 8 maja 2016 r. 
 
Do tej daty należy wypełnioną ankietę przesłać mailem na adres : maryla.zalikowska@polskapress.pl, faksem pod numer : tel. 85 748 96 20 lub pocztą na adres : ul. Św. Mikołaja 1, 15 - 419 Białystok z dopiskiem Kurier Poranny - Innowacje 2015.  

Podsumowanie Rankingu oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 23 maja 2016 r. na uroczystej gali w Domu Technika Rady FSNT NOT w Białymstoku, ul. M. Skłodowskiej 2. 

W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Marylą Pawlak - Żalikowską :

e-mail : maryla.zalikowska@polskapress.pl

Na ten adres należy również nadsyłać ankiety.

Zapraszamy do udziału 

dodano: Piątek, 06/03/2015 12:19 przez: Małgorzata Bernatowska-Kierejczuk
ostatnia aktualizacja: Poniedziałek, 16/05/2016 11:12


Pliki do pobrania

ankieta_innowacje_2015_edycja.pdf 744 KB POBIERZ